Nabízené služby

Aktivity v hotelu Ring ***

Přímo v hotelovém areálu Ring *** je pro všechny ubytované hosty k dispozici moderně vybavená sauna, kterou lze v určitých hodinách využívat dle vlastní potřeby. Pokud hledáte společenské aktivity, zahrát si se svými přáteli můžete biliard, stolní tenis, nebo třeba šipky. Nechybí ani fitness se širokou nabídkou vybavení pro vaši dokonalou kondici. Odpočinou si můžete v hotelovém atriu (možnost grilování) nebo v našich dvou restauracích.

Sportovní aktivity v okolí

Ať už dorazíte ve kterémkoliv ročním období, sportovních aktivit v okolí našeho hotelu je opravdu spousta. Se svými kolegy můžete vyrazit na nejbližší golfové hřiště do Velebudic, nebo si jít zahrát Bowling třeba na moderní dráhu do Bíliny. Máte radši více adrenalinu? Navštívit můžete Autodrom v Mostě, nebo využít sněhové nadílky k lyžování na Klínovci. Pro milovníky turistiky jsou v blízkosti hrady, zámky a spousta dalších zajímavých historických objektů.

Kulturní vyžití v okolí

Severní Čechy nabízí spousta kulturního vyžití. Zajít si můžete třeba na nejnovější komedii do moderního kina v Teplicích, nebo raději zajít na operní klasiku do kulturního domu s vaši drahou polovičkou a užít si trochu společnosti.  Kromě toho je ale v blízkém okolí například Termálium, jezero Milada či Barbora, kde se můžete nejenom vykoupat. Pořádají se zde totiž také mnohdy zajímavé koncerty a události. Je toho opravdu spousta a rádi vám s výběrem pomůžeme.

Scroll to Top