Informace o našem hotelu

Hotel RING ***

Hotel pro všechny, kteří hledají nejen dokonalý odpočinek.

Hledáte útulné ubytování poblíž Mostu, ale chcete se vyhnout přelidněným oblastem ve městech? Obec Svinčice je místem přesně pro vás. Díky své poloze v zeleném údolí mezi Teplicemi a Mostem nabízí ideální podmínky pro cyklisty, lyžaře, běžkaře a třeba i houbaře.

Podniknout můžete rodinný, nebo pracovní výlet na dominantu českého středohoří, hrad Hazmburg. V okolí je ale také spousta zámků a dalších historických památek. Pro milovníky rekreace je v blízké lokalitě Termálium a spousta dalších zajímavých objektů. 

Klidná atmosféra

Dokonalá a klidná lokalita
poblíž oblíbené koňské farmy

Sportovní vyžití

Přímo v hotelovém objektu
pro všechny ubytované klienty

Vhodné i pro rodinu

Vezměte k nám třeba celou vaší rodinu. Budeme se těšit

Hotelový komplex

Restaurace, fitness, nebo třeba sauna? Vše součástí komplexu

Dostupná cena

Vybrat si můžete jednolůžkový, dvoulůžkový, nebo celé apartmá

Ideální lokalita i pro sportovní vyžití.

Přesná lokalita hotelu je v zeleném údolí mezi městy Teplice (20 km) a Most (10 km), konkrétně v klidné obci Svinčice. V okolí areálu vás od jara do podzimu uchvátí dechberoucí příroda všude kolem. Obec Svinčice je známá chovem koní, takže je možno domluvit jízdu na koních nebo romantickou projížďku v kočáře. Parkování je zajištěno pro všechny a zcela zdarma i pro větší automobily.

K dispozici je celkem 47 pokojů, které jsou jednoduše a prakticky zařízené. Jedná se o 2 – 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout či rohová vana), televizí a lednicí.

Jaké další benefity vám můžeme nabídnout?

Přímo v hotelovém areálu je pro všechny hosty k dispozici moderně vybavená sauna, kterou lze v určitých hodinách využívat dle vlastní potřeby. Pokud hledáte společenské aktivity, zahrát si můžete billiard, stolní tenis, nebo šipky. Nechybí ani fitness se širokou nabídkou vybavení pro vaši dokonalou kondici. Hledáte něco více romantického? Zarezervovat si můžete jízdu na koních, nebo romantickou projížďku v kočáře.

Odpočinout si můžete v hotelovém atriu (možnost grilování) nebo v naší restauraci. Je možné domluvit různé kulturní a sportovní programy (hokej, fotbal, tenis, golf, atletika atd.). Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, sportovní kluby, firmy (semináře, školení) tak i pro zájezdy se zaměřením na výlety do okolí. Bližší informace o rekreačním vyžití jsme ochotni poskytnout při příjezdu.

REZERVACE POKOJE

Využijte online rezervaci ubytování v našem hotelu...

Proč se ubytovat právě u nás?

Protože si to jednoduše zasloužíte. Hotel totiž leží mimo hlavní komunikaci v blízkosti cyklostezky. Rozsáhlý soukromý areál vám zajistí dostatek klidu a navíc je díky své lokaci ideální pro výlety. V dosahu je mnoho sportovních aktivit přímo pro hotelové hosty.

Scroll to Top