Fotogalerie

Exteriér hotelu a blízké okolí

Hotelový komplex se rozkládá na soukromém pozemku v klidné obci Svinčice u Mostu. V blízkosti se nachází prostorné parkoviště i pro větší vozidla. Venkovní část zahrnuje letní posezení i pro větší účast klientů. Přibližně 300m od hotelu můžete navštívit EQUIPARK Svinčice, ale spoustu dalších turistických cílů, jako je skalnatý vrch Bořeň, či národní přírodní rezervaci Zlatník. K dispozici je také cyklostezka pro cyklovýlety.

Interiér hotelu a vybavení

Přímo v hotelovém areálu je pro všechny hosty k dispozici posezení na recepci, dále moderně vybavená sauna, kterou lze v určitých hodinách využívat dle vlastní potřeby. Pokud hledáte společenské aktivity, zahrát si můžete billiard, stolní tenis, nebo šipky. Nechybí ani fitness se širokou nabídkou vybavení pro vaši dokonalou kondici, nebo odpočívárna, kde parádně zrelaxujete své tělo.

Vybavení pokoje

Ubytovat se můžete celkem ve dvou různých křídlech našeho hotelu. Vybrat si můžete celkem ze čtyř různých možností ubytování včetně celého apartmá. K dispozici je celkem 47 pokojů, které jsou jednoduše a prakticky zařízené. Disponují vlastním sociálním vybavením, televizí a lednicí.

Scroll to Top